Крайон в Израиле 2017

Ченнелинги Крайона без перевода
Ответить
dimslav04

Крайон в Израиле 2017

Сообщение dimslav04 »

В Опере 1

текст на иврите ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

חלקכם לא ראו זאת [תקשור] בעבר, שותפי דיבר מזה שעה, והקול לא השתנה. אלה שמפקפקים יאמרו: ״זו אותה אנרגיה״. הבחירה החופשית שווה זהב, הידעתם? היא זוהרת כאור השמש. היא מאפשרת לכל אדם להחליט בעצמו, ללא שיפוט, ללא עונש, היא דבר יפהפה. היא מאפשרת לכם להאמין או שלא להאמין. אך למען אלה שרוצים לחוש באנרגיה – היא נוכחת כאן.

אני יודע מי נמצא כאן, אני יודע מה עבר על חלקכם, אני יודע מה חלקכם עושים, יש כאן כמה סודות יפהפיים. סודות ששמרתם זמן רב. האם אתם יודעים שאלוהים אוהב אתכם אהבה כה עזה שלעולם אינכם לבד? האם אתם יודעים שבורא היקום קטן מספיק כדי להיכלל בתוך גופכם? לאהוב אתכם?

אני מדבר בעיקר אל קהל ישראלי. השותף שלי החזיר אותי לכאן פעם נוספת, למקום שאני מכנה ״כור היתוך״, למקום שבו הכול יכול היה להתחבר או להתפרק – והוא לא התפרק. אני רוצה לדבר על ההיסטוריה שלכם, והיא קשורה לנושא של התקשור הזה – ״האם ההתפתחות האנושית אפשרית?״ האם קיימת דוגמה לאופן שבו תודעת בני האדם מתפתחת, או האם היא תמיד אותו הדבר? ואין מקום טוב יותר לדבר על נושא זה מאשר ממש כאן. משום שהתשובה מצויה בהיסטוריה שלכם.

תל אביב היא עיר בעלת חברה מודרנית, יש בה הכול, היא מודרנית מאוד, היא עכשווית. כמה מהרופאים הטובים ביותר על הפלנטה נמצאים כאן, כמה מהפיזיקאים הדגולים ביותר על הפלנטה נמצאים כאן. יש כאן, במדינה קטנה זו, אוניברסיטאות מהטובות ביותר בעולם. אך מה אתם חושבים על ההיסטוריה שלכם? שוב ושוב סיפרו לכם מה באמת התרחש כאשר יצאתם ממצרים. חלקכם היו שם, בגלגולים קודמים שלכם. ישראלים, כאשר הייתם עבריים, לקחתם בכך חלק.

היסטוריה היא סיפור נפלא, סיפור שנשמע בכל רחבי העולם, כיצד עבדי פרעה, העבריים, יצאו ממצרים בדרכם אל הארץ המובטחת. מה חשבתם כאשר שמעתם את הסיפור הזה? בארץ הזאת קיימים רובדי רוחניות רבים, יש כאן תרבויות ושפות רבות. אז מה דעתכם? האם כל סיפורי הנסים הללו באמת התרחשו? האם המלך פרעה התרשם מספיק כדי לאפשר לישראלים, לעבריים, לעזוב? האם מגיפות באמת התחוללו? האם הפכו כל המים שביאור לדם? האם הדברים הללו התרחשו או האם אלה הן מטפורות, האם הם רק חומריו של סיפור טוב? ישנם כיום אנשים משכילים שאומרים שקרוב לוודאי שהדברים הללו לא התרחשו באופן זה. ישנם הסברים תלת-ממדיים לכל הדברים הללו [צוחק]. ואף על פי כן, קיים דבר מה שאינכם יכולים להכחישו, קיימת מציאות שאינכם יכולים להכחיש – שחברה שלמה של עבדים, תשושים וגוססים, נמלטו מצבא פרעה, פשוט קמו והסתלקו. אתם יכולים להסביר את הסיבה לכך בכל מני דרכים, אך הסיכויים הם שכל מה שקראתם הוא נכון.

זו היסטוריה אשר בה האלוהים מעורב בחייכם בדרך עוצמתית. בזמן ההוא, האלוהים האחד, התגלה לעיני הפלנטה. הסיפור עוסק באלוהים האחד ובמה שעשה אותו אלוהים אחד שאיפשר אז את יציאת מצרים. וחברה עייפה, תרבות עייפה, הותירה את צבא פרעה מאחוריה. לא היה זה צירוף מקרים. האם קריעת ים סוף אכן התרחשה? יהיו שיאמרו, זו רק מטפורה. הים האדום נקרא אז ״ים קני הסוף״ והיה בו גשר יבשתי, גשר שעליו הם חצו ואז צבא פרעה אמר: ״עזבו, זו טרחה רבה מדי״ ונעצר. לא כך קרה הדבר.

הנסים שעליהם גדלתם, סיפור השושלת שלכם, התרחשו כפי שהתרחשו. וכאשר הגעתם לגדה השניה של הים ומצרים שחררה אתכם, קרה דבר מה מצחיק ומוזר – לא הגעתם לארץ המובטחת! דיברנו על כך בעבר. במקום זאת, המדבר הפך לחייכם, למשך ארבעים שנים. מה קורה במשך ארבעים שנים? למה דווקא ארבעים שנים? ומדוע שחברה שלמה תלך במעגלים במשך ארבעים שנים? היו שאמרו: ״זו מטפורה״. קרוב לוודאי שלא כך באמת קרה, הרי המנהיג ידע היכן הארץ המובטחת, לא הייתה זו תעלומה. גם הוא לא זכה להגיע אליה. בני ישראל התהלכו במעגלים במשך ארבעים שנים. האם באמת עשיתם זאת? כן, בהחלט. ועכשיו אספר לכם מדוע.

אני מספר את הסיפור הזה במשך עשרים ושמונה שנים. יש ששמעו אותו, יש שלא שמעו אותו. תוחלת החיים הממוצעת של האדם העברי הייתה כארבעים שנים, זה היה מנין השנים שלכם, תוצר של עבודה קשה. ארבעים שנים. דור שלם חלף מן העולם במשך אותן ארבעים שנים, סובב במעגלים. והסיבה? משום שלא ניתן לקחת תודעה ישנה, תודעה של עבדות ותחושת חוסר ערך ולהביאה אל האור – אל הארץ המובטחת. אלה היו צריכים להיות אנשים צעירים, הזקנים מתו, ומשה ביניהם. התודעה היא עד כדי כך עוצמתית. היא התפתחה.

הפלנטה הייתה מוכנה לתפיסה חדשה – האלוהים האחד. אתם הבאתם תפיסה זו לפלנטה. זו המורשת שלכם, זו המהות שלכם.

קל להיות כאן בתל אביב, בעידן המודרני, ולפקפק האם הדבר באמת התרחש. האם הדברים האחרים אכן התרחשו? כולם. כל מה שנאמר לכם. ועכשיו אתם נמצאים כאן בארץ המובטחת, סובבים במעגלים. יקרים, שאר עמי הפלנטה ריפאו פצעים קשים לריפוי. הצדדים האויבים שנלחמו במלחמת העולם השניה, אירועים שהתרחשו באותה תקופה, לחברות רבות כל כך, הזוועות, השואה. היום הצדדים חווים ריפוי, היום הצדדים הפכו לידידים הטובים ביותר, סוחרים אלה עם אלה, אבל לא כאן. כיוון שאתם סובבים במעגל. האם חשבתם על כך אי פעם?

שנת 2012 חוללה שינויים, הגיע הזמן להפסיק להסתובב במעגל. הגיע הזמן לעצור את שבעים השנים שבהן אתם חגים במעגל. אתם מבינים, ישנה ארץ מובטחת חדשה. ופעם נוספת, יהיו אלה הישראלים שיראו את הדרך. לאותה ארץ מובטחת יש שם, שמה הוא ״ירושלים החדשה״. היא נקראת ״האור של העיר שעל הגבעה״, היא נקראת ״שלום היכן שהשלום לא היה אפשרי״, עם ״קלפי ג׳וקר״ [אירועים בלתי צפויים] שעומדים להגיע, פרדיגמות שמעולם לא נוסו, רעיונות רדיקליים לכאורה, על פיהם שני הצדדים יסכימו על דברים לגביהם לא הצליחו להסכים אף פעם בעבר, עם מנהיגות שקולה. זו הארץ המובטחת. כך אתם עושים. הניחו לאנשים הצעירים להורות את הדרך, כיוון שהם אלה שמתחילים לומר: ״לא ניתן עוד להיסטוריה לקבוע את עתידנו״.

ותמיד נשאלת השאלה: ״מתי?״ ״קריון, כמה זמן עוד יידרש?״ שנת 2012 הייתה נקודת המפנה. זו נבואת אנשי קדם. שנת 2013 הייתה שנה של כיול מחדש. כך שלמעשה, כל זה החל רק בשנת 2014. עוד לא חלפו ארבע שנים מאז. יקרים, גיל התודעה שלכם הוא ארבע שנים. האם פגשתם פעם ילד בן ארבע? במילים אחרות, צריכות עדיין לחלוף עוד כמה שנים, אבל אתם כבר לא חגים במעגל. המעגל האט והחזון מתחיל להצביע לכיוון שאליו תפנו. יש שיפנו לשם ויש שלא. אך החזון יהיה חזק מאוד. מה שמתרחש כאן, בארץ הזאת, ישנה את הפלנטה. זה המקום שבו אתם ניצבים, זו הסיבה לכך שהשותף שלי נמצא כאן.

יקרים, קשה כל כך להמתין, כאשר חלקכם המתינו במשך כל ימי חייכם. אין משמעות הדבר שזה לא יקרה. המתינו לקלפי הג׳וקר, המתינו להתרחשות של דברים שמעולם לא התרחשו כאן. ואני לא מתכוון למתקפות טרור, אני מתכוון לדברים שישתנו בדרכים להן לא ציפיתם. בזמן הזה, כך מתרחש במקומות אחרים על הפלנטה. דברים שמתרחשים במקומות מרוחקים מאוד מכם עשויים להשפיע עליכם. ההשפעה הזאת תהיה שינוי בפרדיגמה, לא מלחמה – שינוי פרדיגמה. הם יקחו אתכם לארץ מובטחת חדשה.

״המסר שלך מבלבל מדי, קריון, לאמתו של דבר, לא אמרת לנו הרבה״. באמת? [צוחק] אמרתי לכם שזהו סוף ההליכה במעגל, של מצב התקוע תמיד. אתם מאמינים? האנשים שיקחו את המסר הזה, יחיו אותו, יאמינו לו, הם האנשים שישנו כאן את פני הדברים. והאנשים שלא מאמינים ואומרים: ״אלה הן שטויות״, הם האנשים שישמרו את הסטטוס קוו. ומבין שני הצדדים הללו – האור ינצח.

עוד אחזור.

וכך הוא,

קריון Опера 2
ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

האם אתם מסוגלים להבין שיש כאן פמליה? פמליה מסוימת זו שונה מן האחרות. לעתים קרובות אנו מדברים על הפמליה, היא שונה בכל פעם. אם רק היה לכם מושג לגבי החיים הנמצאים בחדר הזה. על פי התפיסה שלכם, החיים הם דבר מה אנושי – בעלי חיים, עצים, עשב. ההגדרה שלכם לחיים מוגבלת. האם אלוהים חי? זו הגדרה נוספת, נכון? יקרים, ברגע זה מצויים סביבכם חיים רבים כל כך. ברגע זה, למקום הזה, מגיעים אבות אבותיכם.

הניחו לי לשאול אתכם… דוברי העברית, האם הצבתם אי פעם כיסא ריק עבור מישהו? ואם הייתי אומר לכם שהכיסא הזה לא נותר ריק? ואם הייתי אומר לכם שמאסטרים נוספים נמצאים כאן? ואם הייתי אומר לכם שההיסטוריה של השושלת שלכם נמצאת כאן? ״זה די מדהים, קריון״, הייתם אומרים. ונניח שהייתי אומר לכם שאתם נושאים אותם עמכם ושהם כאן כיוון שאתם כאן. לא מדובר באירוע מיוחד כל כך. הם תמיד איתכם. השינוי שחל על הפלנטה הזאת איפשר זאת. השיבה לה חיכיתם, הגיעה. אך היא שונה מכפי שאתם חושבים. הם נמצאים בממד הקרוב לכם… ואינכם יכולים לראות את פניהם, אבל אתם יכולים לחוש בהם. כן, אתם מסוגלים להרגיש בהם. אנשים שאהבתם ושאיבדתם נמצאים כאן. אתם מרגישים?

יקרים, אתם מוזמנים להרגיש, צאו מהקופסה בתוכה הגעתם, לעשר דקות בלבד, היו שונים מכפי שבאתם. מבלי לשפוט, אולי, את מה שמתרחש כאן, רק להיות בחברת אנשים שדעתם כדעתכם. אני רוצה לדבר על האינטגרציה עם מקור הבריאה. והפמליה מאזינה… אפשר אפילו לומר שהפמליה מחזקת מסר זה, מסר שמיועד בעיקר לקהל היושב למולי. רבים יאזינו למסר זה. אבל המסר הזה מיועד לכם.

כמה גדול אלוהים מבחינתכם? בעודכם יושבים באולם, או אחר כך, כאשר תצאו אולי אל האוויר שבחוץ… היכן הוא האלוהים? מה סיפרו לכם? האם אלוהים נמצא במקום מסוים? או אולי הסיפור שונה? יקרים, אמרנו לכם פעמים רבות: אלוהים אינו בן אנוש, הוא לא נמצא במקום מסוים אלא בכל מקום, כל הזמן. זוהי תכונה רב-ממדית, זה יופי האלוהים. בנוסף לכך, סיפרנו לכם שהנשמה שלכם היא ייחודית, קיימים חיים בכל רחבי הגלקסיה הזאת. אך לפלנטה הזאת יש תכונה מיוחדת מאוד: האלוהים נמצא בתוככם, הנשמה שלכם נצחית. לא כך הוא במקומות אחרים. הייתם כאן בעבר. ולאחר שתסיימו את דרככם על הפלנטה הזאת, הנשמה שלכם תיוותר עדיין בחיים. הנשמה היא ליבת המהות שלכם. אם אתם חושבים: ״מי אני באמת?״ אתם אותה נשמה, נשמה שהייתה איתכם במשך דורות רבים. היא החברה הטובה ביותר שלכם והיא מחוברת לאלוהים. ניתן אפילו לומר שחלק מהבורא נמצא בתוככם. אולי זו הסיבה מדוע אתם אוהבים את אלוהים כל כך. אתם מרגישים בו, כיוון שהוא חלק מכם.

שינוי פרדיגמת האמונה כבר הגיע. היא משתנה מאמונה שהאלוהים נמצא בחוץ לאמונה שאלוהים נמצא בפנים. אין שום דבר רע בתפילה ובסגידה לאלוהים, כל עוד אתם מבינים גם שהוא מצוי בכם. זהו מסר אזוטרי שניתן היום. אם כך הוא הדבר, המשמעות היא שיהיה עליכם להתחיל לשלב את אלוהים בכל שאר הדברים. אם האלוהים מצוי בכם, היכן הוא? [צוחק] לא ניתן לומר היכן הוא. הוא משולב עם כל שאר הדברים. האם ידעתם שאתם מחוברים לכוכבים? האם עמדתם אי פעם בחוץ, לבדכם? צאו מגבולות העיר, סעו למדבר ושאו את עיניכם לשמים. אתם יכולים לראות את שביל החלב, מיליארדי כוכבים.

האם הבטתם אי פעם לשמים ואמרתם: ״בדרך כלשהי, הם חלק ממני״? זו לא רק תהייה, זו תחושת שייכות. אני שייך לכאן, תאמרו, והסיבה היא שיש לכם ברית עם הבורא שברא את הכוכבים. אתם ערוכים עם היקום, עם הכוכבים ועם החומר ממנו כוכבים עשויים. אתם שייכים לכאן. ישראלים, לא במקרה אתם חיים כאן בזמן הזה. אתם אכן שייכים לכאן. יש שיתחברו למסר הזה ויש שלא. זו הזמנה להרחיב את החיבור לכל הדברים.

אם תרצו, אתם יכולים לשהות באזור מדברי, שנמצא לא רחוק מכאן. האם נסעתם למדבר והרגשתם שאתם חלק מהחול ומהעפר? האם הבטתם אל האופק, ראיתם את יופיו ושאלתם את עצמכם אם יש לו אישיות? האם ייתכן שהאדמה יודעת מי אתם? היא יודעת! אימא אדמה יודעת מי אתם! אתם חלק ממנה! כמה פעמים אמרנו זאת בשבועות האחרונים? אתם חיים בזכות הברית שלכם עם אימא אדמה. אתם פולטים פחמן דו חמצני ונושמים חמצן מהאדמה. אתם חושבים שזה במקרה, שאתם מקיימים סימביוזה עם הצמחים עצמם, סימביוזיה שמאפשרת חיים? אימא אדמה תומכת בכם. מהיכן אתם משיגים את מזונותיכם? מאימא אדמה. האם ייתכן שהאדמה היא יותר מאשר סתם חומר, האם ייתכן שהיא מכירה אתכם?

זו ההתרחבות שעליה אנחנו מדברים. מהכוכבים ועד לכדור הארץ, וכל מה שביניהם. מה קיים ביניהם? כל חלק מהביולוגיה שלכם, כל חלק מהתודעה שלכם. כאשר אתם שרים שיר, האם אתם מבינים שהוא חלק מאלוהים? היצירה שלכם, האינטואיציה שלכם – כולם חלק מהבורא. יקרים, אינכם ניצבים כאן לבדכם, כיצור ביולוגי המהלך על הפלנטה. אני רוצה שתזכרו את האמירה הבאה: ״אלוהים יודע מי אתם״. ״אלוהים יודע מי אתם״. לפני שתלכו לישון הלילה, תביטו אולי מעלה ותגידו: ״אלוהים יודע מי אני״. מה אתם מרגישים בקשר לכך? מבחינת אנשים מסוימים, מדובר בפרדיגמה חדשה. יקרים, אין זו סתם מערכת רוחנית, זו המציאות. זו מציאות שאני מבקש מכם לראות! היא לא עטופה בדוקטרינות, היא לא עטויה בדברים שאתם חייבים לעשות או בדברים שאסור לכם לעשות. יש בה הגיון רוחני פשוט.

אתם ורבים אחרים, מהווים חלק מכל היש. אם תתחילו להאמין בכך, יתרחשו דברים מסוימים. אתם תתחילו גם להבין שהתודעה, השכל והלב שלכם, גם הם אינם לבד. אתם חלק מהכול! זאת אומרת שלבעיות שלכם יש פתרונות. באמת שיש להן פתרונות. אתם מחוברים. דיברנו על סינכרוניות, על משהו שמכונה ״השדה״ – הפיזיקה יודעת מי אתם. החומרים הכימיים שבגופכם מגיבים לתודעה שלכם. האם זה מידע חדש מבחינתכם? מרפאים (הילרים), אני יודע מי נמצא בקהל, אני יודע מי נמצא כאן. אני רוצה לעצור לרגע ולומר תודה, בעבור כל מעשיכם במקום הזה. לפעמים זהו מקום קשה להחזיק בו את האור. האם ידעתם שאתם מומחים לכך, חשבתם על כך אי פעם? אתם נושאי אור מומחים במקום הזה, וכדי לעשות זאת, אתם חייבים להרגיש שאתם חיים ומחוברים לכל שאר הדברים כאן.

בני האדם נוטים לדאוג, לא מבינים את החיבור שלהם עם הבורא. למדתם כיצד לדאוג, משום שלתחושתכם אינכם שולטים בשום דבר, אבל יש לכם שליטה. אפשר אפילו שיש לכם שליטה על מה שמתרחש כאן. יש לכם שליטה מוחלטת על המתרחש בגופכם. דיברנו על כך בעבר. רבים מכם מבינים את עקרונות ההומיאופתיה. ההומיאופתיה היא מערכת ששולחת אותות זעירים לגוף, אתם מאותתים לגוף ואומרים לו: ״זה מה שאני רוצה״. והיא עובדת. המדע גורס שההומיאופתיה לא יכולה לעבוד, התמצית דלה מדי מכדי ליצור תגובה כימית. אך בדרך כלשהי, הגוף יודע מה אתם מבקשים ממנו לעשות. המרפא יושב למול האדם הזקוק לאיזון. ישנם תהליכים רבים שיכולים לאזן בן אנוש. אך בדרך כלשהי, הגוף חש שהמרפא נמצא שם.

יקרים, באנרגיה חדשה זו – אור נמשך לאור! בנוכחות האור – החשכה נעלמת. הגוף האנושי רוצה להתאזן. מעולם לא היה זמן טוב יותר למרפאים מאשר הזמן הזה. מרפאים (הילרים), אם אתם כאן, האם אתם חווים דבר מה חדש? אם אינכם חשים, אנחנו מזמינים אתכם לחוש בכך. התהליכים שבהם אתם משתמשים, שאותם למדתם, עשויים להיות עוצמתיים אפילו יותר מכפי שאתם חושבים. אני מזמין אתכם להרחיב אותם. אני יודע מי נמצא כאן. אני מדבר אל כמה מכם ממש עכשיו. אולי הגיע הזמן להתחיל לעשות דבר מה שחשבתם עליו מזה זמן רב. אני יודע מי נמצא כאן!

הרעיונות הללו ינבטו, ואפשר שלא היו מצליחים לנבוט באנרגיה ישנה יותר. יש עוד אנשים בעיר שלכם, שעשויים להפתיע אתכם. הם עשויים להפתיע אתכם, כיוון שהם מוכנים, זו הפעם הראשונה, לבחון את מה שאתם מציעים. איזון הוא משהו מפתה מאוד. אולי אתם רגילים לשמוע צעקות רבות, אולי מדובר בדרך חיים. מה היה קורה אילו הייתם מפסיקים לקחת בכך חלק? ובמקום זה, להיות מאוזנים תמיד?!

האם אפשר להילחם בחשכה באמצעות מתיקות? כן. זה חדש, ממש חדש. גישה זו שיש לכם, של איזון – יוצרת איזון באנשים אחרים. דומה שהאיזון מדבק, אנשים אחרים יראו אותו והוא ידבק בהם. לא תמיד עימות הוא בהכרח הדרך. זה חדש. ומה בנוגע לפחד? אתם יודעים שהפחד מסוגל לעצור את האור? משום שהאדם בוחר לפחד. ואם אתם מפחדים, דברים מעטים מאוד יכולים לחלוף דרככם – דברים יפים, משמחים או מאוזנים. הפחד יכול להתמוטט לנגד עיניכם. אני יודע מי נמצא כאן. אולי הגיע הזמן לשחרר את הפחד. נמצאים כאן ארבעה אנשים שהפחד מניע את חייהם. אולי לא הייתם מודעים לכך, חשבו על כך, על מה שאתם עושים ומדוע, בגלל הדברים שאתם חוששים ומודאגים בגינם. אני לא מדבר כאן על המצב, זה עניין אישי. אני מדבר על המקום האישי בחייכם. מה אתם מפחדים לעשות, שאתם יודעים שעליכם לעשות? אני פונה עכשיו למישהו אחר. האיזון מטפל בדברים הללו. אתם מבינים, הבורא חי בכם, אתם מאוחדים, עם עפר הארץ ועם הכוכבים ועם כל מה שביניהם. זו ההזמנה עבורכם: לעזוב מקום זה שונים מכפי שבאתם. נתנו מסר זה בכל רחבי הפלנטה. ואף על פי כן, הוא חדש לאנשים רבים כל כך. ישראלים, זה המסר שאני רוצה להעניק לכם: אתם גדולים יותר מכפי שאתם חושבים, ויש כאן אור רב יותר מכפי שאתם חושבים. חשבו על זה.

וכך הוא,

קריון В А-Бима 1

אני מכיר את הקבוצה, כמה מהנשמות העתיקות חזרו, לאחר כמה שעות ספורות. יקרים, אני נמצא במקום היסטורי מאוד, אני מעביר מסר שהעברתי במקומות אחרים, אבל לא כאן. כיוון שהמסר הזה מדבר על השושלת שלכם, והוא ידוע בכל מקום. איך אתחיל? פעם נוספת, ברצוני לזמן את הפמליה. יקרים, פמליה זו שייכת לכם, חלקכם מרגישים באנרגיה שלה.

אני רוצה לדבר על משהו מיוחד מאוד. יקרים, ההנחה שמנחה את ההוראה שלי היא שאכן קיים בכם חלק מהבורא. בתוך בן האנוש נמצא חלק מאלוהים מונותאיסטי זה, בורא היקום, שמהותו אהבה, כל הקיים. זהו סיפור הבריאה, סיפור הנשמה שלכם. מערכות רוחניות רבות דיברו על כך, יש לחלק זה שמות רבים. יש שכינו אותו ״העצמי הגבוה״, כהכרה בכך שקיים חלק שלכם שנמצא מעבר לכם. אתם מאמינים לכך? זו השאלה הראשונה? האם מדובר רק ב״דיבור רוחני״ או האם זהו דבר מה שאתם יודעים שהוא אמיתי? האם ייתכן שהדבר קיים בכל אדם ואדם? חלק של האדם שהוא רוחני באופן שלא ישוער. הדבר אפשרי! זו האמת. אך יש רבים שאומרים: ״מעולם לא ראיתי אותו, אף פעם לא חוויתי אותו״.

יקרים, קיים דבר מה שמכונה ״הצעיף״. הצעיף הוא שמפריד את ההגיון של האדם התלת-ממדי מהאלוהים הרב-ממדי. האם אתם מסוגלים להאמין בכך שקיים חלק מכם שנמצא מעבר לצעיף? שאתם נושאים אותו איתכם? בכל רחבי העולם, הפרדימה של הסגידה לאל היא שאתם נושאים אליו את עיניכם. בני האנוש תמיד חושבים על האלוהים כמי שנמצא שם למעלה. סיפרנו לכם בעבר שהפרדיגמה החדשה לוקחת את האלוהים שבחוץ ומכירה בכך שהוא נמצא בפנים. אבל איך תוכלו להרגיש בכך, איך תוכלו לדעת זאת? היכן הדבר בא לידי ביטוי במציאות? רבים שואלים: ״איך אוכל לגעת באלוהים שבתוכי?״ זה לא קשה כל כך. יקרים, הוא מופיע ברגעים העדינים ביותר, והעובדה היא שלעולם אינכם לבד. אם תשבו לבדכם, אתם תדעו שיש עוד, אינכם יושבים שם לבד. היה זה מקור השירה והמוזיקה מאז ומעולם. אך האם תצליחו לראותו [את העצמי הגבוה]? האם הוא הופיע אי פעם? כן, בהחלט. [צוחק]

בכל פעם שאני מגיע לארץ הזאת, אני חייב לספר את הסיפור הזה. אקרא לו: ההוכחה לקיומו של העצמי הגבוה. יש שמתייחסים לסיפורים הללו כאל משלים ותו לא. לא מדובר במשל, זהו סיפור מדויק ואמיתי והוא התרחש לא רחוק מכאן. שוב ברצוני לדבר על הנביא אליהו. זו ההתעלות המתועדת היחידה בהיסטוריה של בן אנוש. איך היא נראתה? כיצד נראה אותו רגע של טרנספורמציה? כאשר הנשמה עוברת וחלק האלוהים מתחיל להופיע, כיצד הדבר נראה? יקרים, קיימת האמונה שכאשר אתם עוברים מן העולם, כאשר אתם מתים, כאשר אתם נושמים את נשימתכם האחרונה… אילו היה במקום צלם אזוטרי… קיימת דעה שסבורה שיד האלוהים יורדת מטה ונוטלת את נשמתכם. אך לא כך קורה. ופעם נוספת אני רוצה לדבר על כך.

האם תוכלו לדמיין את היום, את המציאות הכרוכה בכך, שבו המאסטר אמר לכם שהוא עומד להתעלות. אני רוצה שתעמידו פנים לרגע שאתם מישהו אחר, שמו אלישע. אתם משרתים את אליהו, אתם החניך שלו, אם תרצו. ואליהו ניגש אליכם ואומר: ״אני רוצה שתתעד את הכול, כיוון שבחרתי בעת בה אתעלה״. תכופות בחירה זו לא מצויה בידי בני האדם. אבל המאסטרים שצעדו על הפלנטה הזאת הם שונים. אליהו פעל ברמה גבוהה מאוד ובחוכמה גדולה והוא ידע שהגיע זמנו ללכת. אם הייתם אלישע, איך הייתם מרגישים, אם היה ניתן לכם מידע זה? האם הייתם מפצירים בו שלא ילך? או האם הייתם מכבדים את החלטתו. אלישע היה מאוהב באלוהים, מאוהב באלוהים האחד של אליהו, היה זה המכנה המשותף שלהם. היו אפוא חוכמה והבנה.

כאשר הגיע הרגע, אליהו התרחק, החל בתהליך והזמין את אלישע לצפות ולתעד. יקרים, זה חשוב: זו ההתעלות המתועדת היחידה בהיסטוריה. אם הדבר אמיתי מבחינתכם, שימו לב ואראה לכם את העצמי הגבוה. אליהו עמד שם על האדמה, על עפר הארץ והטרנספורמציה החלה. ממש במקום בו עמד החל להופיע אור בוהק מאור השמש – אור מסנוור שכמעט ולא ניתן היה להתבונן בו. אלישע כמעט ולא יכול היה להמשיך לכתוב. מעולם לא סיפרתי את הסיפור באופן זה. אלישע התרגש, כמעט ולא הצליח לדבר, לא הצליח לכתוב, משום שהוא הרגיש את אותו אור. הוא הכיר את האור – היה זה אור האלוהים. הוא ראה דבר מה. הוא ראה את נשמתו של אליהו. הוא המשיך לצפות, והמשיך לכתוב.

אני רוצה לעצור עכשיו ולשאול: היכן היא יד האלוהים היורדת מטה כדי לקחת את אליהו? לא הייתה יד שכזו. משום שאלוהים היה בתוך אליהו, כבר נוכח. העצמי הגבוה זה עתה הראה את עצמו. כך הוא נראה. אנשים שואלים: ״האם כך נראה העצמי הגבוה של אליהו או האם כך נראה העצמי הגבוה שלי?״ התשובה היא ״כן״. כך נראה העצמי הגבוה של כולם. אילו הייתם מסוגלים לראות את מה שמצוי בתוככם באמצעות עיניו של אלישע, הייתם רואים את אותו אור. משום כך אתם מכונים עובדי אור.

לא היה זה סוף האירוע. הייתה התרחשות רבה כל כך, מטפורות רבות כל כך, דברים רבים כל כך לראות. כאשר אליהו החל להמריא בכלי רכב זה, לרכוב בתוכו – ״המרכבה״… ״לרכוב״… זו מילה הידועה בכל רחבי העולם. מילה בעברית הידועה בכל רחבי העולם. זו דמותו של העצמי הגבוה, ובן האנוש רוכב בתוכו. זה סיפור קלאסי והוא התרחש כאן. אלישע ראה שלושה סוסים, המייצגים שילוש שהוא כה חשוב, המספר שלוש – הזרז של אלוהים. מטפורות רבות כל כך, אור רב כל כך – ואז אליהו נעלם.

אף אחד לא דיבר על הימים האפלים שאלישע חווה לאחר אירוע זה. זה עתה הוא היה עד לאירוע מופלא. הוא תיעד אותו כמיטב יכולתו ואתם יכולים לקרוא אותו היום בספר התנ״ך [מלכים ב׳, פרק ב׳]. בן האנוש הראשון שזכה לראות את העצמי הגבוה. אלה שחקרו את דבריו של אלישע, יודעים שהוא ביקש בקשה מאליהו: ״האם אוכל לקבל את האדרת שלך?״ משמעות המילה כאן היא ״החוכמה שלך, הנוכחות שלך״. ״האם אוכל להמשיך ללמד את תורתך כמיטב יכולתי?״ ואם תקראו על אלישע, תגלו שהוא היה אדם דגול. הוא המשיך את המורשת, את החוכמה של אליהו, אך האירוע שינה אותו לעד. ידעתם ששערו האפיר? לא תמצאו את זה כתוב בתנ״ך. מדוע שערו האפיר? הוא לא הזדקן, הוא לא פחד… אבל הוא שהה בנוכחות אנרגיה רב-ממדית ששינתה אותו לעד. דומה שהוא שהה לרגע בצד האחר של הצעיף.

יקרים, עצמי גבוה זה מצוי בכל אחד מכם. לכן אלישע זכה לראות, כדי שהוא יוכל לתעד זאת כך שכל בני האנוש ידעו שהאלוהים המונותאיסטי חי בתוכם. עצמי גבוה זה קיים בכל מי שמקשיב, בכל אדם ואדם. האם אתם מסוגלים לדמיין שאור שכזה מצוי בכם? מוסר ההשכל של הסיפור הוא שהתעלות בן האנוש מתרחשת על פני האדמה, שבידי בן האנוש מצוי כלי הרכב שבאמצעותו הוא יכול לרכוב אל השמים, ולא ההפך. יד האלוהים לא ירדה מטה ונטלה אותו, הוא המריא בעצמו, באמצעות האלוהות שבו ומי שהיה.

כזו היא קדושתו של בן האנוש. זו מהותכם, אלה אתם לבד בארון – אלה אתם! והתיעוד נועד לכך שתדעו שזו המהות שלכם. הדבר לא התרחש כדי להאדיר את אליהו, כך עושים מאסטרים בכל רחבי הפלנטה. הדבר נעשה כדי שתהיו עדים לכך, כדי שתדעו מה מצוי בתוככם. המאסטרים של הפלנטה מהווים דוגמה למה שבני האדם מסוגלים לעשות. זו הסיבה.

זה המסר הבוקר: הוכחה לכך שהאלוהים מצוי בפנים. והדבר התרחש כאן. ישראלים, זו המורשת שלכם. מה דעתכם על כך? אנשים בכל רחבי העולם מכירים את המילה הזאת – לרכוב במרכבה היפהפייה למקום שבו נמצא הבורא… כמעט כמו לשוב הביתה.

וכך הוא,

קריון В А-Бима 2

יש כאן אנרגיה שאפשר לגעת בה ולחוש אותה… וכך קורה על פי התכנון. נשמות עתיקות הגיעו לסוף היום, לסוף ההוראה והן מתחילות לחשוב על מה שנאמר. הן שרות ביחד, באהבה. יש כאן טוּב, יש כאן נדיבות, יש כאן הרמוניה. וכך קורה לעתים קרובות כאשר נשמות עתיקות נפגשות עם נשמות עתיקות כמוהן. הפמליה שעליה אני נוהג לדבר השתנתה לאמתו של דבר. היא השתנתה יחד אתכם, לאור הגישות, ההבנה, החוכמה.

אני רוצה להעניק לכם תקשור על מה שמכונה ״אור חדש״. ותקשור זה הוא המשך לכל הדברים שהשותף שלי אמר היום. יקרים, כל הדברים שאני מספר לכם, הם בגדר ״חדשות טובות״. אני רוצה שתבינו את הסיבה להגשת התקשורים האלה. הסיבה היא שיש מה לומר בנקודת הזמן המסוימת הזאת, שהיא שונה מכל נקודת זמן אחרת. במשך מאות שנים הוגשו תקשורים, דיברנו על כך בעבר. אך המסר הזה שונה. אני יושב במקום שצריך לשמוע אותו, כדי שהלבבות יתחילו להירגע וידעו שאכן, יש תוכנית.

אור חדש… מהו אור חדש? האור הוא מטפורה, האור והחושך הם מטפורה לתודעות שונות על הפלנטה. אני לא חייב להסביר זאת לבני האדם. היו זמנים שבהם הייתם עדים לחשכה האפלה ביותר והייתם עדים לאור הבהיר ביותר. יקרים, כאשר אתם מהרהרים בדברים יפהפיים ואלוהיים, כאשר אתם חושבים על תמימותו של ילד – לבכם מוצף באור יפהפה, בתודעה גבוהה של נדיבות, יופי והרמוניה. זה האור שעליו אנחנו מדברים. וההפך מכך זו החשכה. מה מתרחש בחדר חשוך כאשר אתם מדליקים נר? החשכה מתפוגגת. האור תמיד ינצח את החשכה, אם יש די אור… החשכה היא תודעה נמוכה, היא עבדות, היא מוות, היא הריגה, היא אלה שלא מבינים את האלמנט הבסיסי שהוא האהבה. הייתם עדים לכל הדברים הללו. האנושות מכירה את מהות האור והחושך.

לפני שנים רבות, הפלנטה החלה להתכונן לשינוי. יקרים, יש לכם בחירה חופשית, אך כאשר ״קלף ג׳וקר״ [אירוע בלתי צפוי] החל להתרחש בשנות השמונים ואחת מהממשלות חדלה להתקיים – זו הייתה נקודת המפנה, אז התחלתם להשתנות. פרקתם מנשקו את מה שאמור היה להיות הארמגדון (מלחמת גוג ומגוג) והפלנטה החלה להשתנות. אני רוצה להזכיר לכם מה אירע. כאשר יצרתי קשר עם השותף שלי, לפני עשרים ושמונה שנים, המידע הראשון שנתתי לו, וזהו מידע שעליו אתם יכולים לקרוא בתקשורת הראשונה (הספר הראשון של קריון) היה: לא יתרחש ארמגדון. ובאותם שנים, היה קשה להאמין לכך, אך כך בדיוק היה. ואז התחלתי לדבר על השירות המגנטי.

אנשים תמיד תוהים מדוע אני מכנה את עצמי ״קריון מהשירות המגנטי״. משום שהבאתי עמי את ״קבוצת הרשת״, כפי שאני מכנה אותה. כדי שתוכלו להבינו, מדובר ברעיון לינארי. קבוצה אשר תזיז, פשוטו כמשמעו, את הרשת המגנטית של הפלנטה! סיפרנו לכם בתקשורים שהצפון המגנטי יזוז, שמחט המצפן תזוז, משום שהיה צורך לכוונן את המגנטיות כדי ליצור את הפיזיקה שתשמש כמצע עבור התודעה החדשה. לפני עשרים ושמונה שנים אף אחד לא ראה את הברית שבין התודעה והפיזיקה. האנשים ששמעו את התקשורים, צחקו עליהם. הם לא הבינו. היום יש תחום מחקר שלם שעוסק בפיזיקה שמשנה את התודעה ועל התודעה שמשנה את הפיזיקה. יש לא רק ברית, יש גם שותפות. ולמה שלא תהיינה ברית ושותפות? אתם תוצר הסביבה שלכם, אמרנו זאת בעבר, הגעתם מן הכוכבים. כל מהותכם היא חלק מכל הקיים. אינכם ישות מבודדת, הצועדת על הפלנטה מנותקת לחלוטין. אתם חלק מהכימיה של כדור הארץ, מהפיזיקה של היקום ולפלנטה שלכם יש תכונות ספציפיות המיועדות לכם.

הרשת המגנטית הייתה חייבת לזוז, כדי לאפשר את השינוי אותו אתם חווים. היא זזה, בשנת 2002 קבוצת הרשת עזבה וההיערכות הושלמה. אתם יכולים לאשש עובדה זו, משום שאתם יכולים למדוד זאת באמצעות מצפן. בדקו – האם הרשת זזה או לא? כן בהחלט, היא זזה. קרוב לוודאי שמהר יותר מכפי שציפו. עובדה זו מסבירה דברים שעד היום אנשים לא מבינים.

אתם זוכרים זמן שבו יונקי הים הגדולים – הלווייתנים – היו שוחים ועולים על החופים בכל רחבי הפלנטה? מאות לווייתנים, להקות ומשפחות לווייתנים, היו פשוט נשטפים אל החוף. אנשים טובים היו גוררים אותם חזרה אל הים, הלווייתנים היו שוחים במעגל וחוזרים הישר אל החוף! הסיבה לכך היא שלווייתנים מנווטים בעזרת דבר מה המכונה ״מגנטייט״, יש להם מצפנים מובנים והרשת זזה במידה רבה כל כך שחלק מנתיבי הניווט שלהם מנחים אותם עתה, פשוטו כמשמעו, אל החוף, במקום לאורך החוף.

האם שמתם לב לכך שתופעה זו נפסקה, כיום הם לא עושים זאת לעתים כה קרובות. כיוון שהשינוי המגנטי הפסיק לזוז במידה שבה זז קודם לכן. דור שלם של לווייתנים למד את הנתיב ואת הכיוון החדש. אני נותן לכם דוגמה זו כהוכחה למה שאני מספר לכם. הדבר נעשה למענכם, הדבר נעשה כהכנה לזמן הזה. הפיזיקה של הפלנטה הייתה חייבת להשתנות כדי שתודעה חדשה תוכל להיוולד.

דיברנו על ״השדה״, השותף שלי דיבר על כך היום. השדה מתחיל להתעצם, השדה הוא פיזיקה שמאחדת אנרגיות הרמוניות, ואחת מהאנרגיות הללו היא התודעה. יכול להיות שראיתם דוגמאות פיזיות לנוכחות השדה. אבל אני אמרתי לכם זה הרגע שאתם קשורים לפיזיקה ומשמעות הדבר היא שהפיזיקה הזאת תהיה בת בריתכם, בדרך שהיא עוצמתית יותר מאי פעם. זו התכונה השניה… למעשה יש עוד.

דברים מקודשים מתחילים להיראות במידה רבה יותר. אנשים מכל קצוות העולם מתחילים להיות פתוחים הרבה יותר לרעיונות חדשים לגבי המהות שלהם ולהשתחרר מפרדיגמות ישנות על ברכיהן גדלו. הדבר מתרחש בכל רחבי הפלנטה, אך יקרים, אתם לא שומעים על כך כיוון שלא מדווחים על כך בשום מקום. הסוציולוגים ידעו, ההיסטוריה תעיד על כך. אלה הם הדברים שמשתנים, באופן אישי, אצל בני האנוש.

אני יושב באולם תיאטרון בישראל, בנוכחות נשמות עתיקות שהגיעו כדי לשמוע את המידע הזה, שיודעות מי הן, שמאמינות בדברים אזוטריים: שאלוהים נמצא בפנים, שהדוקטרינה נמצאת בפנים, שהנביאים נמצאים בפנים! ושכל המידע על שובם של הנביאים בעידן הזה כבר התרחש. הם נמצאים על גבי הרשת, הם חלק מהתודעה. הבנתם את זה כבר? שובם של הנביאים שלכם מתרחש בשדה. מה דעתכם על כך? הם לא יושבים על הכיסא, הם נמצאים בשדה. האם יש דרך טובה יותר מזו כדי לעזור לכלל האנושות, לא רק לחלק אחד מהאנושות? זו חשיבה מרחיקת לכת, נכון? יש עוד. אור חדש. אור שלא היה כאן קודם לכן. הרשו לי לפרט.

האור עוצמתי כעת יותר מכפי שהיה אי פעם. נשמות עתיקות, אם תדליקו גפרור בחדר חשוך, הגפרור יודע מי אתם! הוא הופך לאור עצום וממלא את החדר כולו. קודם לכן, באנרגיה ישנה יותר, הוא היה גפרור זעיר אחד בחדר חשוך עצום. אף אחד לא היה שם אליו לב. זו הייתה ההתנסות שלכם – האור והחושך לא היו שווים זה לזה. לאמתו של דבר, החשכה משלה בפלנטה הזאת. אני לא חייב להסביר לכם זאת, אתם חוויתם את הקשיים הללו. ועכשיו… האור החדש הגיע. אינכם מאמינים לכך עדיין, לא ניסיתם זאת עדיין, אבל הוא מתחיל להופיע. האור היום חזק יותר מכפי שהיה אי פעם בעבר. לא משנה מה יתרחש, אם תמשיכו בנתיב זה – האור ינצח.

והקושי הוא: זה עתה התחלתם, ואתם לא מאמינים. הנה תכונה נוספת: האור מתחיל להורות את הדרך. כאשר אתם מדליקים גפרור, אתם מקבלים אור קטן, אבל כאשר אתם מדליקים זרקור, או מגדלור – הם מאירים הכול סביבם. אתם מסוגלים לראות לאן אתם הולכים, כיוון שיש בידכם אור חדש. לאמתו של דבר, הוא חדש מאוד. ״קריון, למה הכוונה במילים פשוטות?״ משמעות הדבר היא שהאינטואיציה שלכם טובה יותר היום מכפי שהייתה אי פעם; האינטואיציה שלכם היא שמאפשרת לכם לצעוד אל תוך החשכה והיא מעניקה לכם תשובות לשאלות: האם הדבר נכון או לא נכון? טוב או רע? האם זה בשבילי או לא בשבילי? דמיינו אינטואיציה שמאירה את הדרך, כך שהספקות נעלמים. כמה מכם ניסו זאת לאחרונה? אם אינכם מאמינים, הרי שאף אחד מכם לא ניסה זאת.

בואו נבחן תכונה נוספת: האור מסייע להתפתחות של התודעה האנושית. באופן מטפורי, הוא חושף דברים שלא ראיתם מעולם. אם מצוי בידכם רק גפרור, אתם תתקלו בדברים ותמעדו. אך אם מצוי בידכם אור גדול, אתם תראו את הדברים שהתחבאו פעם בחשכה – רעיונות חדשים שמעולם לא נוסו קודם לכן, תהליכים שמעולם לא העליתם בדעתכם, דברים חדשים לגמרי. ואתם תראו אותם ותאמרו: ״מדוע לא חשבנו עליהם קודם לכן?״ דברים שיעבדו היום שלא היו עובדים בעבר, משום שהאור חושף אותם. חשיבה חדשה, רעיונות חדשים, דרכים שיגרמו לדברים מסוימים לעבוד, דברים שלא עבדו קודם לכן. הרשת המגנטית והשדה, שניהם פועלים יחד כדי ליצור הרמוניה בין בני האדם. אבל אתם אלה שמחזיקים בגפרור גם כן. האם תאפשרו לגפרור להפוך למגדלור? או האם תסתמכו על ההיסטוריה ועל מה שעבד בעבר ומה שלא עבד בעבר?

האם אתם מוכנים לתכונה נוספת? הנה דבר מה שלא ראיתי בעבר. ואתם תגידו: ״קריון, לא יכול להיות שאתה צודק בקשר לכך״. האור החדש יוצר עוד אור חדש! חשבו על כך. חשבו על כך שאתם הזרקור, ולפתע ישנם שני זרקורים. לא אמרתי שמדובר בעוד אדם, נכון? אור בורא אור, אנשים רבים יותר מסוגלים לראות. לפתע, החדר שבו אתם נמצאים מואר יותר מכפי שאתם הייתם מצליחים להאירו לבדכם. תאמרו אולי שמלאך נושא את האור הזה, איך אור יכול לברוא את עצמו? כיצד תודעה גבוהה מכפילה את עצמה? בגלל הפיזיקה החדשה. יקרים, אני רוצה שתבינו: ידענו שהדברים הללו מגיעים, ולכן אתם רואים את מה שאתם רואים. האור מסוגל לברוא את עצמו.

אספר לכם על התכונה האחרונה, התכונה החמישית: האור מאפשר לאנשים אחרים לראות אתכם! [צוחק] אינכם מסוגלים להתחבא עוד. אם אתם אנשים מאוזנים, ויש די אהבה בלבכם – אינכם יכולים להסתיר זאת. בהתחלה אנשים ישאלו אתכם אם אתם מרגישים טוב [צוחק]. אתם אחרים, השתניתם, אתם רגועים יותר מבדרך כלל. ואתם תגידו: ״כן, ידעתי שלא אוכל להסתיר זאת״. כיוון שהאור בורא את עצמו ממש לנגד עיניכם. אנשים ישאלו ״מי אתם? מה עשיתם?״ מה תענו להם? זה קל. ספרו את האמת: ״אני מרגיש שונה, יש לי גישה חדשה לגבי לאלוהים ולגבי עצמי״. זו לא דת, הרוחניות היא עניין אישי. אמרו: ״אלוהים גדול יותר מכפי שחשבתי, אני שליו כל כך, אני מרגיש את אהבת המאסטרים, הם חזרו והם נמצאים כאן בתוכי, אני כבר לא דואג, לא כפי שדאגתי בעבר. אני לומד להתמודד עם בעיות שאיתן לא הצלחתי להתמודד קודם לכן״.

אם תאמרו זאת לידיד או לשכן, הם לא יברחו מכם. אם הייתם אומרים: ״יש לי דת חדשה״, הם כן היו בורחים. אבל מדובר במשהו אישי. האור מנצח. ולכן אנו אומרים את מה שאנחנו אומרים כאן, שבמדינה נפלאה זו, בארץ הזאת, קטנה ככל שהיא, שיש בה תרבויות ושפות רבות כל כך, אתם תראו שינוי במצב, שינוי בלתי צפוי. יגיעו אנשים ויציגו רעיונות שלא שמעתם מעולם קודם לכן, במשך כל השנים שחלפו, לא שמעתם רעיונות אלה. ואתם תתהו: מהיכן זה מגיע? למה לא חשבנו על כך קודם? מדוע אף אחד לא היה חכם מספיק כדי לחשוב על כך? ואז תדעו שאני צודק, כיוון שראיתי זאת בעבר.

יחד עם תודעה נעלה יותר מגיע אור רב יותר, והאור החדש משרת אתכם אפילו ברגע זה. הרשו לי לספר לכם מהו הזרז – אתם! אתם מאמינים לכך או לא? ״קריון, אני רוצה להאמין!״ מצוין, בואו תראו שאתם מאמינים! האם תעזבו מקום זה כפי שבאתם או האם יהיה בידכם אור גדול יותר? הוא לא כואב, הוא לא בלתי רגיל, אנשים מכבדים איזון. אתם יכולים לשהות במחיצת אנשים רבים שאינם מאוזנים, ואז האור שלכם בורא עוד אור. הם יבחינו בכם, בדרך טובה. יש מישהו עדין, הוא יודע מי הוא, הוא מאוזן. מדוע? כיוון שהוא מאוהב באלוהים האחד, ומשמעות הדבר היא שהוא מאוהב בעצמו… סוף-סוף… והוא ראוי להיות כאן.

זה המסר של קריון. יהיו מסרים נוספים, אך לעת עתה… יקרים, אל תחששו מאהבת האלוהים. אתם תרבות שחשפה את האלוהים האחד, כעת הראו מה האלוהים האחד יכול לעשות באנרגיה הזאת. נשמות עתיקות בכל רחבי הפלנטה מאזינות למסר הזה. המסר עבורן הוא זהה, לכן אתן כאן… לכן אתן כאן. ראיתי זאת בעבר. אתם שולטים במהירות שבה הדבר יתרחש ומעטים מכם יכולים לחולל שינוי גדול באמצעות מה שאתם עושים עם עצמכם באופן אישי. איזה מסר נפלא הוא זה, האם אינכם מרגישים שהוא הגיע מהאלוהים האחד… לאור כל מה שאתם יודעים, לאור כל מה שהשושלת שלכם סיפרה לכם – אלוהים מקרין את אורו על האנושות ברגע זה, באור שמעולם לא היה שם קודם לכן, לא באופן הזה… משום שאתם מוכנים. חשבו על הדברים הללו.

וכך הוא,

קריון
Ответить