КРАЙОН "Ваше восприятия себя" 17.11.12

Ченнелер Ли Керролл
Закрыто
dimslav04

КРАЙОН "Ваше восприятия себя" 17.11.12

Сообщение dimslav04 »

Ли Кэрролл Ваше восприятие себя
17-11-2012

с титрами на иврите (возможность автоматического перевода на русский в гугле)
текст на иврите
[spoiler]קריון:
ברכות יקרים אני קריון מהשירות המגנטי. אנו רוצים להעביר לכם מסר שכבר העברנו בעבר וששותפי מלמד, שיהיה הולם לקבוצה זו עתה. קבוצה זו לא שמעה את המסר באופן שבו אנו רוצים להעבירו. המסר עוסק בתפקוד ובתהליך של אדם רב ממדי. הוא מתחיל להסביר חלק מהדברים שמהווים תעלומה עבורכם עכשיו. ולכן נמשיך להסביר את הנושא העוסק בעצמי. נמשיך בנושא עליו דיבר השותף שלי קודם לכן. נתחיל לבחון אתכם, במצב שהוא רב ממדי.

המדע כבר הודה שאתם חיים במרחב רב ממדי. אך אתם שורדים בארבעה ממדים. בכל ההוראה שניתנה בשנים האחרונות התקדמנו לקראת רגע זה, שבו סוג אדם חדש מתחיל להופיע. נתנו לכם מידע מסוגים שונים לגבי משמעות הדבר, אמרנו שכל הדברים מתכיילים מחדש. ופירושו של דבר שהמציאות שלכם משתנה.

בני אדם לא יכולים לנוע לממד חדש, זה בלתי אפשרי! הם חיים בכל הממדים. אך התודעה שלהם יכולה לנוע למקומות שלא הייתה בהם קודם. אינכם חווים שינוי בממד, אתם חווים מודעות שמשתנה. והמודעות תקבל יותר ממה שהיה לה קודם. ואתם קוראים לזה הארה. האדם שמתחיל לגלות את מה שכבר מצוי שם. ובשינוי זה, השינוי שעליו דיברו בני המאיה, אתם מקבלים כלים מגאיה שמתחילים להגביר את היכולת שלכם לעשות דברים אלו. לכן הדבר הראשון שאנו רוצים שתבינו הוא עד כמה אתם גדולים. הנוכחים בחדר צריכים להבין עד כמה הם גדולים. הגיע הזמן שהנשמות העתיקות יתבעו את כוחן. האנרגיה שיש לכם גדולה הרבה יותר מכפי שאתם יודעים, וגדולה בהרבה ממה שאמר לכם כל מנהיג רוחני על הפלנטה.

בואו נחזור ונאמר מי אתם. הנה אתם יושבים, אנשים בגוף, מנסים להבין את הביולוגיה שלכם, דומה שפותרים את חידת ההישרדות. והיא הביאה אתכם לחדר זה. ובמקום זה אתם משהים את האמונה בכל מה שלימדו אתכם. ואתם מאזינים לאדם שיושב בכיסא, שיש לו רגל אחת בצד הצעיף שלי, שמאפשר את התקשורת עם המקור הבורא. כמה מכם יודעים מהו? מה למדתם? האם זהו סבא בשמים? או שזה חלק מכם? מה אתם חשים כעת? האם מדברת אליכם דמות סמכותית או משפחה? וזו ההזמנה שתהפכו לגדולים יותר. המשפחה נוקשת בדלת שלכם. המשפחה בתוככם. מקור הבריאה של היקום נמצא בתוככם. והוא אתם!

אלו שבחדר מאמינים בעצמי הגבוה. דיברנו על כך בעבר, על ההזמנה. אפילו הבוקר לפני תקשור זה, הוזמנתם להתקרב עוד יותר לעצמי הגבוה. ואפילו הצהרה זו חושפת חידה – איך תוכלו להתקרב למה שהוא כבר אתם? אז אציג שוב את התפיסה.

בואו נגדיר את העצמי הגבוה. שוב אנו אומרים לכם שזוהי אנרגיית הליבה של הנשמה שלכם. היא אינה שוכנת מעליכם, אלא מצויה בכל פיסת דנ"א. למעשה היא מייצגת את מרכז הדנ"א, תפיסה מטפורית שמצביעה על כך שזה מרכז כל המעגלים. זה אתם, נשמתכם, היא עוטה את פניכם, היא כל מה שאתם והיא רוטטת ברטט גבוה יותר, מבחינה רב ממדית, מכל שאתם. כך שהאדם הביולוגי הוא בעל רטט חד ממדי אחד, בעוד החלק של הנשמה רוטט ברטט גבוה יותר. החידה היא שכל הביולוגיה שלכם רב ממדית גם היא. אבל החלק שאליו אתם מודעים ושבו אתם משתמשים מדי יום מצוי בארבעה ממדים. יש חלקים בגופכם שהם מעט מחוץ לארבעה ממדים ואתם מכירים בהם. כמו במשל על האור במערה.

אתם מכירים בחוכמת הגוף, אתם עושים בדיקת שריר, קינסיולוגיה. כדי ליצור קשר עם מה? עם חלק מהעצמי הגופני שלכם שנראה חכם מכם. וזה בסדר גמור מצדכם, שבני האדם הולכים ושואלים אם לעשות דבר אחד או אחר ובוחרים באמצעות בדיקות השריר, והם יגידו: "ובכן, הגוף החכם הגבוה אמר כך, זה סגור". כך הם בוחרים. ומעטים שואלים את השאלה: "מדוע זה עובד?" מדוע יש לכם גוף גשמי חכם שיודע יותר מכם? אתם לא שואלים זאת כלל, אלא מקבלים זאת. וכאן, אנשים יקרים, ניתנת הזמנה, שתתחילו לשאול את שאלות הקסם: מדוע יש בכם חלק שחכם מכם והאם יש גשר שאותו אתם יכולים לבנות כדי שלא תזדקקו עוד לבדיקת השריר. כדי שלא תצטרכו לשוב ולשאול את הגוף שום דבר. אתם פשוט תדעו.

אז למעשה יש בכם שני חלקים, יש לכם חלק תאי וחלק שלישי שלכם שמכונה "העצמי הגבוה" שהוא רב ממדי. ישנם כבר שלושה חלקים, ועם כל חלק יש בעיות תקשורת. אין איתם תקשורת. האם לא מטריד אתכם ששלושה מכם מתהלכים ביחד ואינם מתקשרים זה עם זה? וזה עוד מחמיר.

עכשיו אסביר את השאר. היכן הוא העצמי הגבוה? הסברנו שהוא בפנים ואמרנו גם שהוא שער לצד שלי. והשער, שנמצא כאן איתי, הוא בעצם גם איתכם. האם זה מבלבל? לא פלא שאתם רוצים לתקשר עם העצמי הגבוה, מאחר שחלק העצמי הגבוה מחובר עם חלק מאוד מיוחד בצד שלי של הצעיף. וזה באמת מבלבל מאוד, ולכן אתקדם ואסביר דבר זה.

דמיינו זאת לרגע, מנקודת המבט שלי, מה קורה כשאתם באים לכדור הארץ? אמרנו לכם בעבר שאתם חלק מאלוהים. כשאתם לא כאן, אתם חלק מהמקור הבורא. אתם אכן כאלו, אנשים יקרים. ראיתם את האדמה מתהווה. ולפני כן, הייתם במקום אחר ביקום. האם ידעתם, נשמות עתיקות, שיש לכם היסטוריה בפלנטות אחרות, שבהן עשיתם את מה שאתם עושים כעת? זה סיפור אחר. אתם עד כדי כך עתיקים. אתם עתיקים יותר מהשעון. אתם עתיקים באופן קוונטי ובלתי מדיד. דמיינו זמן בלי התחלה. הוא תמיד היה ותמיד יהיה, כמה עתיק הוא. משהו בלי התחלה, תמיד הייתם.

זה נעשה מורכב. דמיינו שאתם מגיעים לפלנטה מצד הצעיף שלי. אתם מייצגים את האנרגיה היצירתית של כל הקיים. אך אתם באים לפלנטה בגוף פיזי. ולכן, על מנת שתוכלו לעשות זאת, אינכם יכולים להיות אלוהות מלאה על פני כדור הארץ, אלא שעליכם להיות אנושיים על פני כדור הארץ. לכן אתם משאירים חלק מכם מאחור, איתי. ואשאל אתכם משהו: באותה הנקודה בזמן, היכן אתם? והתשובה תלויה באופן שבו אתם מגדירים "אדם". אני מגדיר אדם כמשפחה. יש חלק מכם בצד שלי של הצעיף, חלק גדול. זה חלק שלא יכולתם להביא איתכם. אין זה העצמי הגבוה אלא העצמי הבורא. והוא נשאר איתי.

כעת, יש לנו את האדם שהוא הגוף הפיזי, את האדם בעל האינטליגנציה הגבוהה (החלק שעונה בבדיקת השריר), את האדם שהוא העצמי הגבוה, ואת העצמי שהוא מקור הבריאה. כולם אתם וכולם עוטים את פניכם, את האנרגיה שלכם ואת נשמתכם. האם ידעתם שיש חלק שלכם בצד הצעיף שלי? כל בן אנוש חי מיוצג על ידי העצמי האלוהי בצד הצעיף שלי, יש חלק קוונטי שלכם בצד הצעיף שלי. הרגע הסברתי לכם את הבריאה המשותפת. כך אתם בוראים במשותף, כך אתם בוראים סינכרוניות לעצמכם ובעזרתכם. משום שחלק האנושות שמצוי בצד שלי של הצעיף מצוי במצב קוונטי, בלי מרכיבי הזמן שיש לכם. וכך מתנהלים הדברים, על מנת לברוא את המציאות שאתם רוצים.

האם אתם כבר גדולים מספיק? אתם היושבים בכיסא, האם אתם מספיק גדולים? אז זה לא נגמר כאן. בני האנוש אוהבים מלאכים. הם אוהבים מדריכים ורוצים לספור אותם. אפילו אנחנו ספרנו אותם בעבורכם. נניח שיש לכם שלושה. זו למעשה חידה, מטפורה, אין לכם באמת שלושה, אלא שזו הנומרולוגיה של האנרגיה של מה שיש לכם. מי הם המדריכים הללו? אתם מדברים איתם. אתם אומרים: "ביקשתי הכוונה מהמדריכים"; "המדריכים שלי התחלפו", דיברנו על כך. ונגלה שוב שהמדריכים אינם באמת מדריכים. אתם מוכנים? הם חלקים רב ממדיים שלכם שמייצגים את המקור הבורא, כיועצים שלכם. ועד כמה שאינכם אוהבים לשמוע זאת – אתם היועצים של עצמכם.

האם אתם כבר גדולים מספיק? אתם שיושבים בכיסא, האם אתם כבר מספיק גדולים?

יש סיבה בשלה רציתי שקבוצה זו תשמע זאת. אתם גדולים אפילו יותר מכך. כשאתם יושבים בכיסאות אלו, נשמות עתיקות, אתם גדולים מספיק כדי לשנות כל דבר. לא כולכם ממדינה יפה זו, אך רובכם כן. אני רוצה לקחת אתכם איתי בדמיונכם, לאם היפה מקסיקו. אני לא מדבר אליכם היום מגוף של אמריקאי, אני מדבר איתכם כמשפחה.

דמיינו איתי את היופי של מקסיקו, מחוף לחוף, מדינה גדולה, יפה ובטוחה. עם אור שלא היה בה זמן רב. דמיינו אותה, חלק מפלנטה מאוחדת, מדינת עולם ראשון עם ניצול יעיל של משאבים, ללא עוני. דמיינו אותה בטוחה. אני רוצה למסור לכם קצת מידע, במצב הקוונטי, זו היא מקסיקו החדשה וזה מה שעתיד לקרות. וזה יקרה רק עם מעורבות של אנרגיות עצומות – אלו שיושבים בכיסאות ושמקשיבים, שקוראים לעצמם מקסיקנים, שיודעים שהם האבות של עצמם ושהאדמה הזו שלהם ותמיד הייתה.

ואני אומר לכם שהגיע הזמן להאיר את האדמה הזו ולהגשים את הדבר לשמו באתם לכאן. במהלך 18 השנים הבאות, אתם, ילדיכם ונכדיכם תשנו את המקום הזה. והגיע הזמן. אולי הייתם צריכים לשמוע זאת היום. וזה מתחיל בכך שתבינו כמה אתם גדולים. דעו שיש לכם משפחה בצד השני של הצעיף, שיכולה לגעת בכל החלקים שבהם היא צריכה לגעת. חמלה בממשל ובעסקים. תבונה במקומות שבהם לא הייתה מעולם. שינוי איטי באמצעות הארה. זה כבר התחיל ואתם תדעו זאת כשתיראו זאת. יקרים, החזיקו אור זה. כי כשאתם מחזיקים באור, כל החלקים שלכם מחזיקים באור, גם אלו שאינכם מבינים מחזיקים באור. זו ההתחלה של דברים חדשים כאן. מחוף לחוף.

נשמות יקרות זה היה המסר שלי להיום, אליכם. לכו ממקום זה שונים מכפי שהגעתם, יודעים הרבה יותר משידעתם קודם. דברים אלו אפשריים. נשמות עתיקות יעשו זאת והן יעשו זאת בשקט, בחמלה, וגאיה תראה שונה מכפי שאי פעם הייתה, ותהיה לכם עזרה! ראו זאת.

וכך הוא.[/spoiler]
взято из
https://www.ahavabooks.com/Kryon_The%20c ... 171112.htm

Пегги Ф. Дабро вступление

на иврите
[spoiler]פגי פניקס דוברו:

אוקיי, זו הייתה חוויה נהדרת היום, נכון? האם אתם מרגישים באנרגיות שנאספות סביבכם? בואו ניקח חוויה זו עמוק יותר, החוצה ופנימה. עצמו בבקשה את העיניים בעוד אנו בוראים ביחד מרחב מקודש כאן, ביחד. היום השלום שנמצא בתוך כולנו, שאחראי להתרחבות, יעביר מסר, שיועבר הישר אל הליבה, ויעזור לכם לברוא במשותף את המשמעותי מכול האיחודים. נכנה זאת "האיחוד עם העצמי". לכן היום נדבר על מודעות, באופן שבו המודעות מתרחבת כדי להכיר את כולם. אתם רוצים לדעת הכול על עצמכם? כמה עמוק פנימה והרחק החוצה אתם מוכנים ללכת? כמה קרוב לליבה אתם מוכנים ללכת? האופן שבו אתם מקבלים את עצמכם, אתם יכולים לעשות זאת באופן רגשי, באמצעות אהבת אלוהים, או בקריאה לכך מלבכם. לאיחוד כל רובדי העצמי. משום שיש רמת מודעות עמוקה יותר שמחכה כאן. יש דבר מעניין במרחב זה שאנו בוראים במשותף, והדבר מאפשר לכם להרים את הצעיף מעט יותר. מאחר שכאשר המודעות מתרחבת על מנת לדעת את עצמה, היא יכולה להראות לכם את התשובות שאתם מחפשים.

אז בואו נלך לשם ביחד, לליבה של מה שבפנים, למקום שבו אתם נכנסים לשער הרב ממדי, משום שמדובר בדנ"א שנפתח על מנת להכיר את עצמו. צללו עמוק יותר ויותר, יקרים, ומצאו תחושת עצמי פנימית שתאפשר לכם לראות את עצמכם מאוחדים עם העצמי הגבוה שלכם. זהו האיחוד המשמעותי ביותר מכולם. האם אי פעם ביקשתם לדעת? כל ישות שיושבת בחדר זה ביקשה להכיר תחושת עצמי עמוקה יותר. אתם ביקשתם בהירות. ביקשתם לקבל תשובות בברור. ביקשתם: "רוח יקרה, האם אני יכול להרגיש את טוהר העצמי?" כעת הזמן לכך, לפתוח את אנרגיית הליבה הפנימית, לבקש מעומק ליבכם ולהגיד: "רוח יקרה אני מוכן ליצור את המיזוג לו חיכיתי כל חיי. עצמי גבוה יקר, אני יודע שאני הוא אתה ונוכחות האני הנני. קרב אלי בעת שאני מרחיב רגע זה כדי להכיר את המודעות שלי, לגלות יותר על עצמי. הראה לי את שאני צריך לדעת".

התשובות נמצאות שם והן נקראות "המיזוג עם העצמי הגבוה". משום שכל הנפרדות שאי פעם למדתם, יושבת בתוך קופסת המציאות. היא לא צריכה להיות שם יותר. פיתחו את לבותיכם והציתו את הגדוּלה האישית שלכם, באופן שהדנ"א יקבל מסר שמועצם על ידי כוונתכם. בדרך שבה שכבה אחר שכבה, פילטר אחרי פילטר, תוכלו להתקרב יותר ויותר לאנרגיית הליבה שלכם.

משום שזה היה הנושא מאז ומעולם. לברוא במשותף את האיחוד המקודש ביותר, שמעצים את בן האנוש. אפשרו זאת לעצמכם, משום שאם תעשו זאת, האור יזהר מבפנים כפי שלא זהר מעולם, והדנ"א הגדול יותר יתרחב ויופעל כך שמה שתגלו בפנים ייתן לכן את התשובות בתוך רגע.

מציאת אנרגיית הליבה פירושה לנוע אל מעבר לכל מה שאי פעם הגביל אתכם ולאפשר לעצמכם מעוף חופשי, כי זה מה שייקח אתכם גבוה יותר, זה העצמי הגבוה. כל האנרגיות הללו כבר קיימות בכם. וכשאתם נותנים כעת את הרשות להרחיב את המודעות, ולהיות מודעים למה שבפנים, אולי תתנו את הרשות לפתוח את התפיסה הקוונטית, בדרך שהקופסה תיפתח כפי שלא נפתחה מעולם ואתם תוכלו לראות הרחק מעבר למגבלות.

מי ייתן ותהליך הכיול שמעניק לכם תחושת איחוד עם העצמי, יתחיל בדרכים שבהן תוכנן להתחיל. בעוד אנרגיית הליבה מתעוררת מבפנים, אתם תבינו שאין לפחד מהשינוי, אלא שיש לברך אותו, משום שבתוכו תמצאו את עצמכם.[/spoiler]
Закрыто